logo
МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ
   
   
   

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УЧАСНИКИ


Тереза Барабаш (UA)
1984, Львів (Україна)
Закінчила Львівську національну академію мистецтв, кафедру художнього текстилю (2006). Двічі стипендіатка програми “Gaude Polonia” міністерства культури Польщі (2010, 2016). З 2010 року є членкинею Національної спілки художників України. Працює у сфері текстилю, інсталяції, аудіовізуального мистецтва та ленд-арту. Активна учасниця міжнародних виставок, фестивалів, пленерів, мистецьких проектів в Україні та за її межами. За свою діяльність неодноразово отримувала нагороди, серед інших – дві найвищі відзнаки: Золоту медаль та Нагороду фундації Akapi за найкращий дебют на 15 Міжнародному трієнале художнього текстилю в Лодзі, Польща (2016) за роботу «Дощ in UA». Живе та працює у Львові.

Михайло Барабаш (UA)
1980, Тернопіль (Україна)
Міждисциплінарний художник, працює на межі різних жанрів: нових медіа, інсталяції, перформансу, живопису, ленд-арту, графічних технік. Навчався у Львівській національній академії мистецтв. Двічі стипендіат програми “Gaude Polonia” міністерства культури Республіки Польща (2011, 2016). Учасник всеукраїнських, міжнародних виставок, фестивалів та пленерів в Україні та за її межами. 2020 – ІІІ Приз в рамках «Бієнале Шептицький», за об’єкт «Спектральна чуттєвість», Центр Шептицького УКУ, м. Львів. Живе та працює у Львові.

Йоанна Земанек (PL)
1979, Ленкі, Малопольського воєводства (Польща)
Закінчила Краківську академію образотворчого мистецтва (2005), де отримала диплом з текстильного мистецтва та живопису. З 2019 року – габілітований доктор образотворчого мистецтва. Й. Земанек є лауреаткою Вишеградської премії (2018) та переможцем Премії Польського інституту культури в галузі сучасного текстильного мистецтва Міжнародного триєнале текстилю у Братиславі (Словаччина, 2015). Йоанна отримала звання «найкращої новоз’явленої художниці», на Міжнародному триєнале текстилю у Лодзі. Учасниця багатьох колективних та персональних виставок. Працює з живописом, рисунком, текстилем, створює об’єкти, інсталяції та відео, а також є кураторкою. Живе та працює в Кракові.

Софія Козлова (UA)
2000, Кам’янське (Україна)
Навчається у Львівській національній академії мистецтв на кафедрі актуальних мистецьких практик. Учасниця міжнародного пленеру у Торуні (2019, Польща), Школи перформансу (Львів, 2019). Сфера зацікавлень – відео, перформанс, інсталяція. Живе та працює у Львові та Кам’янському.

Руслан Тремба (UA)
1980, Ужгород (Україна)
Закінчив Львівську академію мистецтв, кафедру художнього скла (2005). Працював у майстерні Валентина Раєвського (Київ), розробляв ескізи для участі у Венеціанському трієнале гутного скла, де роботи художника посіли третє місце (2002). Руслан Тремба експериментує з різними матеріалами – деревом, полотном, папером, тканиною, металом, поталлю. Творча практика охоплює широкий спектр різних видів мистецтва: живопис, вітраж, інсталяцію, об’єкт, цифрове мистецтво. Був учасником багатьох виставок у складі творчої групи "Кружка Есмарха", створеної спільно з колегами-випускниками академії (2010). Р. Тремба здобув Гран-прі третьої міжнародної виставки графіки «Арт-лінія» у Мінську (2010), а також є переможцем фестивалю Feldman Art Park’15 у номінації "живопис" (2015). Учасник численних колективних виставок, автор майже двох десятків персональних виставок у різних містах України, Італії та Чорногорії. Живе та працює в Ужгороді.

Володимир Топій (UA)
1979, Судова Вишня Львівської області (Україна)
Закінчив Львівську національну академію мистецтв за спеціальністю "Проектування інтер'єрів" (2003). Стипендіат програми "Gaude Polonia" міністерства культури Республіки Польща. Працює з живописом, перформансом та інсталяцією. З 2006 року учасник персональних та колективних виставок в Україні та за кордоном. Постійний учасник львівських мистецьких фестивалів "Дні мистецтва перформанс у Львові", "Франко Місія", а також міжнародних арт-фестивалів, серед яких – Malamut (Острава. 2015); Pierre_feuille_ciseaux (Париж. 2015); ZAZ (Тель-Авів). Живе та працює у Львові.

Олекса Фурдіяк (UA)
1962, Скалат Тернопільської області (Україна)
Закінчив Львівську національну академію мистецтв (1990 – 1996). Працює зі скульптурою, інсталяцією та відео. З 1990 року – учасник проектів та виставок в Україні та за кордоном. Вибрані виставки: "Штольня" (скульптура, інсталяція, відео), галерея "Дзиґа" (Львів, 2020); "Ритуали" (скульптура, інсталяція, відео), Gallery !FEST, (Львів, 2019); "Exhibition" (скульптура, інсталяція), Музей сучасного українського мистецтва Корсаків (Луцьк, 2018); "Aurum places" (скульптура, інсталяція), Zenko Gallery (Татарів, 2018); "Show Promise" (скульптура, інсталяція) Zenko Foundation / Палац Мистецтв (Львів, 2017). Живе та працює у Львові.

Ґжеґож Штвєртня (PL)
1968, Цешин (Польща)
Навчався в Краківській академії мистецтв на відділі живопису. У 1992 році отримав диплом з відзнакою у майстерні професора Є. Новосельського. Автор кількох десятків персональних виставок, учасник більше ста виставок у Польщі та за її межами. Працює у багатьох напрямах: живописі, рисунку, інсталяції, фотографії та відео. Дійсний професор образотворчого мистецтва, викладає в інтердисциплінарній майстерні на відділі малярства Краківської академії образотворчих мистецтв, а також веде заняття з теорії та практики нових медіа в Державній вищій професійній школі у Новому Сончі. Лауреат багатьох нагород, серед яких нагорода ім. Яна Цибіса (2017), а також Бронзової медалі за заслуги перед культурою Gloria Artis (2018). Живе та працює в Кракові.

Віталій Шупляк (UA)
1993, Бережани (Україна)
Закінчив Львівську національну академію мистецтв, кафедру сакрального мистецтва (2014); в рамках програми студентського обміну навчався в Академії образотворчих мистецтв у Гданську (Польща) на відділі живопису, скульптури та інтермедіа (2012 - 2013); закінчив Університет мистецтв в Познані (Польща), відділ мистецької освіти (2014 - 2016), а також відділ скульптури і просторової діяльності (2016 - 2018). Навчався на післядипломній програмі в Університеті образотворчого мистецтва у Брауншвайгу (Німеччина, 2017 - 2019). У 2013 – 2014 роках був учасником групи «Carrousel». В основному займається відео, інсталяцією та просторовою діяльністю. Автор десяти персональних виставок і учасник більше як вісімдесяти колективних виставок. Засновник «Pi» Gallery. Живе та працює в Німеччині.

Антон Саєнко (UA)
1989, Суми (Україна)
Навчався у Сумському вищому училищі мистецтва і культури ім. Д. С. Бортнянського (2006 - 2009), Kyiv Academy of Media Arts (2009), Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури (2013 - 2019). Закінчив авторський курс Метод Фонд «Простір уваги». Працює з живописом, інсталяцією, ленд-артом, перформансом. Отримав спеціальну премію конкурсу «МУХі» (2015). Живе та працює в Києві.

Олександр Юдін (UA)
1971, Фролово Волгоградської області (Росія)
За освітою фотограф, художник-графік. Працював художником-бутафором, а також керівником бутафорського цеху у Миколаївському обласному академічному театрі ляльок (1997-2007). З 1989 по 2007 роки був учасником колективних виставках у Санкт-Петербурзі, Херсоні, Миколаєві. З 2010 року співпрацює з ГО "Центр культурного розвитку "Тотем" (Херсон). Автор і режисер короткометражних фільмів, для яких розробляв власні сценарії і реквізит. З 2010 по 2016 роки брав участь у міжнародних фестивалях, зокрема у міжнародному фестивалі короткометражного кіно Kyiv International Short Film Festival (Київ, 2015); Blackbird Film Festival (2015, США); міжнародному фестивалі короткометражного кіно Reggio Film Festival (2015, Реджо-Емілія, Італія) та інших. Фільми демонструвалися в Україні, Франції, Італії, Німеччині, Польщі, Аргентині, Вірменії та були відзначені нагородами. Живе та працює у Херсоні.

Куратори:
Михайло Барабаш (UA)
1980, Тернопіль (Україна)
Міждисциплінарний художник, працює на межі різних жанрів: нових медіа, інсталяції, перформансу, живопису, ленд-арту, графічних технік. Навчався у Львівській національній академії мистецтв. Двічі стипендіат програми “Gaude Polonia” міністерства культури Республіки Польща (2011, 2016). Співорганізатор й учасник Мистецького об’єднання «НУРТ». Організатор та куратор Фестивалю аудіовізуального мистецтва “ТЕТРАМАТИКА” (Львів, 2013, 2015, 2017), Мистецького проекту «Сакральний простір» (Львів, 2012-2018, Тернопіль, 2017), «Ментальна гра» (Познань, Польща, 2016), «Маска. LEM» (Львів, 2016) та інших. Живе та працює у Львові. За свою діяльність став лауреатом «Конкурсу кращих працівників культури» за  2015 та 2017 рр. у номінації «Менеджер міжгалузевих проектів у сфері культури».


Дарина Скринник-Миська (UA)
1980 р.н., Львів
Кураторка, арт-критикиня, художниця, кандидатка філософських наук. З 2018 – очолює кафедру актуальних мистецьких практик ЛНАМ. Учасниця наукових конференцій, круглих столів, дискусій, наукових семінарів. Авторка наукових та публіцистичних статей. Співкураторка проекту «Акт прийому-передачі» (Івано-Франківськ, 2018), учасниця проекту «Дні модернізму у Львові» (2016), учасниця проекту «Пуцлі» спільно з О.Лозинським (галерея «Дзиґа», 2017), членкиня експертної групи по розробці концепції Музею сучасного мистецтва Корсаків (Луцьк, 2018). Співкураторка ІІ Бієнале сучасного молодого мистецтва (Харків 2019). Співкураторка Мистецького проекту «Сакральний простір IX. Вигнання з Раю» (Львів, 2020).

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

© art association NURT